Par mani

 

Sveiki!

Mani sauc Paula. Vienmēr esmu piedomājusi pie dāvanām saviem mīļajiem. 2018. gada janvārī manam krustdēliņam bija pirmā dzimšanas diena un, protams, dāvanai bija jābūt īpašai. Tā tapa manas pirmās šūpoles. Krustdēliņam ļoti patika, tāpēc izdomāju piedāvāt arī citiem. Un jau 2018.gada martā tapa mans zīmols “Pašas Taisīts”. 

Mums ir svarīgi, lai produkts būtu kvalitatīvs un funkcionāls. 

Šis ir mans sirds darbs, katru dienu braucu uz darbnīcu ar prieku un sarakstu, ko šodien vēlos izdarīt, paveikt un saplānoju jau nākamās dienas darbus. 

Katrs nākamais produkts ir radīts atkal kā dāvana kādam, piemēram, bērnu šūpuļkrēsls tika dāvināts, kad devāmies raudzībās pie draudzenes, kurai piedzima  meitiņa. Šobrīd jau mazajai dāmai ir 3 gadi un šūpulīti izmanto arī brālītis. Un frotē pončo tika šūts pašiem, jo esam lieli pirts`mīļi un māsa krustdēliņam vēlējās frotē pončo, lai var jūrā pēc peldēšanās uzvilkt pončo un turpināt spēlēties ērti smiltiņās un, protams, lai ādu pasargātu no spēcīgās saules. Šobrīd daudzi izvēlas pončo, jo pēc peldēm visos gadalaikos ir ļoti ērti pārģērbties vai vienkārši sēsties auto ar pončo mugurā un braukt mājās. 

Labais rada labo un ir tik svarīgi, ka mēs dzīvē darām lietas, kas mums patīk un darām to ar lielu mīlestību un aizraušanos. Es vēlos dāvāt prieku jums caur savu prieku.

Lai burvīgi brīži kopā!