Frotē halāts / pončo

Frotē halāts ar lielu, ērtu kapuci, vienu lielu vai divām kabatām priekšpusē noderēs lietošanai pirtī, mājās, spa, kublā. Lieliska dāvana kā pirts baudītājiem, tā ūdenssporta cienītājiem. Labi uzsūc mitrumu. Iespējams izvēlēties sev tīkamus toņus, ar vai bez rāvējslēdzēja, slīpās vai taisnās kabatas. Varam iešūt vārdu, tekstu vai kādu zīmējumu. Gan lieliem, gan maziem vai burvīgs ģimenes komplekts ar saskaņotām detaļām. Mazgāt veļas mašīnā 40 °C temperatūrā.

Pončo tapa, jo mēs paši esam lieli pirts un kubla cienītāji. Īpaši, kad pēc pirts jāskrien uz dīķi atveldzēties un pēc tam gribās pasēdēt ārā, lai izbaudītu šo burvīgo sajūtu. Halātiņā ir silti, vējš netiek klāt un tas lieliski uzsūc mitrumu. Noteikti derēs arī tiem, kuri ir iecienījuši doties aukstajās peldēs vai “roņot”.

Māsa krustdēliņam vēlējās frotē pončo, lai mazais var jūrā pēc peldēšanās uzvilkt pončo un turpināt spēlēties ērti smiltiņās un, protams, lai ādu pasargātu no spēcīgās saules. Šobrīd daudzi izvēlas pončo, jo pēc peldēm visos gadalaikos ir ļoti ērti pārģērbties vai vienkārši sēsties auto ar pončo mugurā un braukt mājā.

Materiāls – 90% kokvilna un 10% poliesters. Ļoti mīksts no abām pusēm. Labi uzsūc mitrumu.

Lietošanas instrukcija – mazgāt 40 grādu temperatūrā.

 

 

 XXS

XS

S

M

L

XL

Garums cm

60

80

90

100

110

120

Platums cm

60

60

60

70

70

70

Cena EUR

35

40

45

50

55

60

 

Papildus iespējams pasūtīt:

Ar rāvējslēdzēju + 10 EUR
Ar uzšūtu vārdu + 10 EUR
Ar lāča austiņām + 5 EUR
Ar garām piedurknēm + 10 EUR
Dāvanu iesaiņojums + 4 EUR

  • Pončo – bez rāvējslēdzēja

  • Halāts – ar rāvējslēdzēju

  • Ar 2 slīpajām kabatām

  • Ar 2 taisnajām kabatām

  • Pončo Ar 1 lielo kabatu

  • Ar lāča austiņām

  • Ar izšūtu vārdu uz muguras

Pončo, kas jau atraduši mazākus un lielākus īpašniekus :)